Zawitały Anioły do Naszej Szkoły

17 grudnia 2021 roku nastąpił magiczny czas, roztoczył się blask i łopot skrzydeł.

Do naszej szkoły przybyły anioły z szkół podstawowych całego kraju. Ogólnopolski Zdalny Konkurs ,, Zawitały Anioły Do Naszej Szkoły”, odbył się w dwóch kategoriach: plastycznej i recytatorskiej.

Jury konkursu
pani dyr Katarzyna Orzeł,
pani Anna Zielińska przewodnicząca Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów Oddziału w Lublinie,
pani dr Joanna Ząbczyk Plajzer,
artysta plastyk pani Elżbieta Starek,
pani Iwona Gładkowska – Skrobas,
pani Anna Skałba,
pani Elżbieta Zubala.

Nadesłane przepiękne prace zostały ocenione i nagrodzone w trzech kategoriach wiekowych.
Prace uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich.
Gratulujemy młodym artystom, laureatom Ogólnopolskiego Zdalnego Konkursu ,, Zawitały Anioły Do Naszej Szkoły” i zapraszamy za rok.

Opracowanie: Organizatorzy konkursu