ArtykułySukces

Kolejne artystyczne sukcesy

XVII Ogólnopolskiej Wiosny Młodych Talentów – I Hajnowskiego Biennale 2021.

ANNA CZURYSZKIEWICZ 6B
WOJCIECH CZERNICHOWSKI 7A

WYRÓŻNIENI KWALIFIKACJĄ DO WYSTAWY

XVII Ogólnopolskiej Wiosny Młodych Talentów – I Hajnowskiego Biennale 2021. Na konkurs wpłynęło 1090 prac 755 uczestników. Prace oceniała komisja artystyczna w składzie:

Anna Marta Świtalska-Świć – artysta plastyk
Zbigniew Budzyński – artysta grafik
Jadwiga Lach-Kuczkin – kierownik Działu Artystycznego Hajnowskiego Domu Kultury

Komisja nagrodziła najlepsze prace statuetkami ,,TALENT 2021”. Łącznie zostało przyznanych 17 statuetek:
10 statuetek za prezentacje indywidualne, w tym jedna statuetka Supertalent za najciekawszą realizację artystyczną oraz 7 statuetek dla grup. Ponadto wyróżnienia otrzymało 12 autorów i 3 prezentacje grupowe. Kwalifikację do wystawy otrzymało 105 uczestników. Łącznie z nagrodzonymi na wystawie zostanie zaprezentowanych 194 prace – 174 młodych artystów.

GRATULUJEMY!
nauczyciel plastyki Katarzyna Stanuch