ArtykułyPlastykaSukces

Rosja w zwierciadle symboli architektury

Kolejny, olbrzymi sukces odnieśli uczniowie w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Rosja w zwierciadle symboli architektury”. Podczas uroczystego wernisażu prac konkursowych nagrody odebrali:

1. Amelia Ziarczyńska, uczennica z klasy 3a – I miejsce w kategorii uczniów klas młodszych (op. Anna Skałba)
2. Nina Cebulak, uczennica klasy 1a – wyróżnienie w kategorii uczniów klas młodszych (op. Ewelina Wilgocka)
3. Kinga Gąsior, uczennica klasy 6b – II miejsce w kategorii uczniów klas starszych (op. Elżbieta Starek)
4. Antonina Steinbrich, uczennica klasy 5a – III miejsce w kategorii uczniów klas starszych.

Nasza szkoła była jedyną placówką, z której aż 4 prace konkursowe zostały nagrodzone.
Konkurs został zorganizowany przez Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej UMCS, gdzie nagrodzone prace będzie można oglądać przez cały rok.

Anna Skałba

autor publikacji | edukacja wczesnoszkolna