Wiedza

Poznajemy zawody Rodziców

W klasie 1b gościliśmy p. Urszulę – mamę Wojtka, która jest nauczycielem języka hiszpańskiego. Pani Urszula przedstawiła nam prezentację poświęconą Hiszpanii, opowiedziała o zwyczajach charakterystycznych dla tego kraju, nauczyła kilku podstawowych zwrotów w języku hiszpańskim. To był błyskawiczny i bardzo skuteczny kurs. Już po jednej lekcji dzieci potrafiły przedstawić się i zaśpiewać fragmenty hiszpańskiej piosenki. Oprócz tego Pani Urszula przyniosła stroje, nakrycia głowy i inne akcesoria związane z Hiszpanią.

Na tym spotkaniu uczniowie 1b poznali też tajemnicę lizaka Chupa-Chups. Serdecznie dziękujemy Pani Urszuli za wizytę, bardzo ciekawe zajęcia i podzielenie się z nami informacjami o swojej pracy, która jest jednocześnie pasją.

Opracowanie: Renata Baran