Nocowanie w szkole

Dnia 14 czerwca o godz.19.30 po pracowitym popołudniu i organizacji Pikniku Rodzinnego grupa 19 wolontariuszy pod opieką Agnieszki Jackowskiej-Mazur i Joanny Kossowkiej spotkała się na nocowaniu w szkole.

NOCOWANIE W SZKOLE WOLONTARIUSZY ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Rozpoczęliśmy od wspólnych zabaw integracyjnych i ustalenia planu naszego nocnego spotkania w trakcie, którego rozmawialiśmy o tym dlaczego warto być wolontariuszem, malowaliśmy pamiątkowe torby, pletliśmy kolorowe warkoczyki i bransoletki, bawiliśmy się w podchody z latarkami, jedliśmy wystawną kolację 🙂 bawiliśmy się w mafie i do godz.5 oglądaliśmy (prawie wszyscy:)) filmy i bajki. Ranne budzenie o godz.7.00 przebiegało przy dźwiękach muzyki i bębnów.

Jeszcze raz dziękujemy uczniom pomagającym nam cały rok w organizacji zajęć w świetlicy i życzymy Wam aby wszystkie Wasze plany dalszej nauki w wymarzonych szkołach się zrealizowały, a we wrześniu zapraszamy do nas nowych wolontariuszy dla, których będzie to też wspaniała zabawa i przygoda

Agnieszka Jackowska-Mazur

autor publikacji | pedagog, wychowawca świetlicy