Piłkarze SP18 wicemistrzami Lublina

Reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie została wicemistrzami Lublina w piłce nożnej.

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców, który był rozgrywany w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin 2018/2019 odbył się na boiskach bocznych Areny Lublin.

Podopieczni Pani Krystyny Adamiec z SP 18 zagrali w składzie: Dawid Adamczyk, Michał Bielawski, Wojciech Bielecki, Bruno Górak, Adrian Grzesiuk, Wiktor Harasimiuk, Michał Kołodziej, Michał Naja, Igor Parczewski, Igor Pytka, Jakub Rusiecki, Bartosz Szostek, Wiktor Trancygier i Maksymilian Walczyński.

Gratulujemy Pani Krystynie Adamiec i jej podopiecznym kolejnego wielkiego sukcesu na sportowych arenach i życzymy kolejnych.