Przyszłość jest w naszych rękach

21 березня в нашій школі для учнів 1-3 класів, відбулася виховна година «Майбутнє в наших руках», в якій охоче взяли участь учні 1-3 класів.Ціллю нашого заняття булао інтеграція та спільний пошук відповіді на питання, які давно тривожили. На початку діти послухали терапевтичну казку «В одній пташиній родині». На основі казки вдалося провести довгий діалог, під час якого відповідали на важкі і водночас важливі для нас питання.
Для підтримки українських солдат робили Великодні листівки, які будуть відправлені на лінію фронту України.

21.03 w naszej szkole odbyły się zajęcia pt. „Przyszłość jest w naszych rękach” w których ochoczo wzięli udział uczniowie z Ukrainy 1-3 klas.

Celem naszego spotkania była integracja oraz wspólne znalezienie odpowiedzi na od dawna męczące nas pytania. W trakcie spotkania wspólnie z uczniami przeczytaliśmy bajkę terapeutyczną pt. ‘’ U jednej rodzinie ptaków” na podstawie której udało się nam przeprowadzić długi i wyczerpujący dialog w trakcie którego odpowiedzieliśmy na trudne, ale niezmiernie ważne dla nas pytania.

W ramach wsparcia żołnierzy walczących w obronie niepodległości Ukrainy wykonaliśmy świąteczne pocztówki, które zostaną dostarczone na linię frontu.

Lesia Sobolivska
Inna Khuda