Badminton

Reprezentacja dziewcząt i chłopców z klas 4-6 zmagała się w międzyszkolnych zawodach w Badmintonie. Wśród chłopców wystąpiło 9 szkół z Lublina a wśród dziewcząt 8.

Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Filip Kamiński, Iwo Woliński, Szymon Romańczuk, Bartłomiej Blacha, Szymon Głodzik, Antoni Prybuła, Jan Sebastianiuk, Jakub Cegłowski, Wojciech Trojak, Alicja Sosnowska, Zuzanna Kwak, Lena Kozieł, Zofia Znajomska, Wiktoria Nocuń i Oliwia Brodzińska.

Uczniowie grali w grach pojedynczych i grach deblowych. Na 4 miejscu uplasowali się chłopcy przegrywając bardzo trudny i wyczerpujący mecz o miejsce 3. Drużyna dziewcząt uzyskały miejsce 7.

Gratulujemy postawy i zaangażowania.
Za opiekę i przygotowanie zawodników odpowiedzialni byli P. Monika Żyśko -Gołębiowska i P. Krzysztof Grynkiewicz

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne

Jeden komentarz do “Badminton

Możliwość komentowania została wyłączona.