Bajki pomagajki

Serdecznie zapraszamy na cotygodniową przygodę z bajkami – pomagajkami.
Zabierzemy Państwa dzieci w fantastyczny świat, w którym będziemy podpowiadać jak sobie radzić w obecnej sytuacji. W każdy kolejny poniedziałek zapraszamy do śledzenia losów naszych bohaterów.

Bajki pomagajki

Bajka nr 6 – Bajka podsumowywajka

2020-05-25
Zastanawiacie się, jak zdobyte wskazówki mogą pomóc naszym bohaterom w pokonaniu Złego Czarodzieja? Oni również o tym myślą. Zobaczcie, jak Sowa pomoże im rozwiązać tę zagadkę

Bajka nr 5 – Bajka o myszce

2020-05-18
Nasza Myszka może jest i mała, ale ma wielkie pomysły. Podpowie nam dzisiaj, jak sobie poradzić z codziennymi zadaniami. Zobaczcie, gdzie nas zaprowadzi kolejna historia.

Bajka nr 4 – Bajka o pingwinku

2020-05-11
Komu brakowało w tym roku zimy? Z naszymi bohaterami przenosimy się do śnieżnej krainy, gdzie spotkamy mądrego Pingwinka. Zobaczcie, czego nauczy nas dzisiejsza historia.

Bajka nr 3 – Bajka o słowiku

2020-05-04
Wyobraźcie sobie polanę, dookoła kwiaty i śpiew słowika, który brzmi pięknie i wyjątkowo. To nasz mały nauczyciel, ale, ale czego on nas może nauczyć? Bajka o mądrym słowiku Wam wszystko opowie.

Bajka nr 2 – Bajka o ślimaku

2020-04-27
Kolejny sen i kolejna przygoda naszych przyjaciół, tym razem zawędrowali do ogrodu gdzie poznają dzielnego ślimaka dzięki, któremu odkrywają kolejną wskazówkę jak pokonać złego czarodzieja. Zobaczcie jak ważne jest mówienie bliskim o swoich uczuciach.

Bajka nr 1 – Bajka o smoczycy

2020-04-20
Kiedy zły czarodziej opanował świat czwórka przyjaciół postanowiła działać i znaleźć sposób jak pokonać czarnoksiężnika. Podróżując w swoich snach spotkali się i podczas swojej pierwszej wędrówki poznali babcię smoczycę, która ……. i tu nie zdradzimy Wam dalszych losów bohaterów. Koniecznie posłuchajcie bajki 🙂

Małgorzata Kalisz-psycholog szkolny