Finał konkursu - Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie - Szczegóły aktualności | SP18 Lublin

Tag img 10.06.2024, 16:00

Finał konkursu - Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie

Uczniowie z klas: 2b Marko M. i 4b Bartosz Ch. reprezentowali naszą szkołę

2 chłopców, 2 panie nauczycielki i 1 pies. Każdy jest zadowolony

w środowisku lokalnym jako uczestnicy konkursu plastycznego pt. "Psie Supermoce".

Konkurs był skierowany do wszystkich uczniów uczęszczających do szkół integracyjnych oraz placówek kształcenia specjalnego w województwie lubelskim. Celem konkursu było przygotowanie prac plastycznych przedstawiających wizerunek ulubionego psa za pomocą różnych technik plastycznych.

Konkurs ma charakter regionalny, odbywa się cyklicznie, jest elementem obchodów Ogólnopolskiego Dnia Dogoterapii, które świętowane jest w Akademii Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie, gdzie realizowany jest pierwszy w Polsce kierunek studiów podyplomowych z zakresu Kynoterapii (Dogoterapii). Po rozstrzygnięciu konkursu plastycznego i wręczeniu nagród laureatom dzieci mogły uczestniczyć w dodatkowych konkursach zorganizowanych na miejscu za co otrzymywały piękne nagrody. Licznym zabawom nie było końca, a twarzach naszych laureatów zagościł szeroki uśmiech.

Pragnę nadmienić, że praca plastyczna Bartosza Ch. zdobyła miejsce na podium i będzie zilustrowana w kalendarzu na nowy rok – 2025. Jestem niezmiernie dumna z naszych uczniów i gratuluję sukcesu.

Śledź Facebooka - Fundacja Canituus

Publikacja: Anna Czubak