Batik na dzień Mamy

“Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.”

Relacja tworzona między matką a córką jest jedyna w swoim rodzaju. Zawiera wiele emocji i uczuć – zarówno miłości, czułości, troski, ale też obaw i frustracji. Jest fundamentem na którym każde dziecko buduje obraz siebie i świata, a w nim odkrywania swojej roli.

Więź córki z mamą wpływa na budowanie przyszłych relacji, wzmacniania pozytywnej samooceny oraz tworzenia wyobrażenia o kobiecości. Dlatego tak ważne jest wspólne spędzanie czasu, dzielenie radości, trosk i rozwiązywanie problemów, osiąganie sukcesów, porażek, bycie obok, rozmowa.

Dlatego też z okazji nadchodzącego Dnia Mamy w naszej szkole odbyły się warsztaty tworzenia Batiku dla Mam i ich córek, co było okazją do spędzenia kolejnych wspólnych chwil razem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Magdalena Biszkont, Lesia Sobolivska, Patrycja Schwonke.

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content