IGRZYSKA DZIECI-PIŁKA NOŻNA CHŁOPCY KLASY 4-6

We wtorek 25 kwietnia 2023 roku chłopcy z klas 4-6 rozegrali mecze o awans do 1/2 finału Igrzysk Dzieci w piłce nożnej.

Mimo fatalnych i bardzo trudnych warunków pogodowych udało nam się awansować wygrywając dwa mecze z Szkołą Podstawową nr 19 (6:0) i Szkołą Podstawową nr 5 (2:0), mecz ze Szkołą Podstawową nr 16 zakończyliśmy przegraną (0:4), mimo jednej porażki wyszliśmy z gruby z drugiego miejsca co dało nam awans.

Uczniowie w składzie : Antoni Prybuła, Bartosz Olech, Jan Tomaszewski, Jan Protas, Jan Borzym, Wojciech Drobek, Jakub Józefczak, Marek Bielawski, Wojciech Trojak, Piotr Osobiński, Filip Kamiński, Marcel Berezecki, Stanisław Kędzierski, Bartłomiej Blacha i najmłodszy zawodnik Franciszek Kwiatkowski rozegrali już po raz kolejny mistrzowskie spotkanie na bocznych boiskach Areny Lublin.

Śmiało można powiedzieć ,że było to bardzo deszczowe i mokre spotkanie ponieważ od samego początku aż do końca turnieju chłopcy zagrali w strugach deszczu świetne spotkanie , a piłka na boisku wielokrotnie zachowywała się jak kaczka na wodzie.

W piątek chłopcy zmierzą się z najlepszymi drużynami z Lublina i zawalczą o podium.

TRZYMAMY KCIUKI!!!

Monika Żyśko-Gołębiowska