Eko Gra. Wyniki
WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU NA GRĘ PLANSZOWĄ „EKOGRA”pod Honorowym Patronatem Pani Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty
Kategoria I -III
I miejsce:
- Paweł Golec i Mateusz Chwedoruk – SP w Dołdze
II miejsce:
- Nikola Pydyś – Niepubliczna SP w Białej Podlaskiej
- Jakub Szostak – SP nr 33 w Lublinie
III miejsce:
- Adrianna Broichmann – Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie
- Filip Kołodziej – Publiczna SP w Lipinach Górnych
- Natalia Pawelec – Publiczna SP w Lipinach Górnych
Wyróżnienie:
- Adam Cios – SP w Nieliszu
- Franciszek Grabias – SP nr 18 w Lublinie
- Dawid Jańczak i Julian Trela – SP nr 48 w Lublinie
Kategoria IV -VI
I miejsce:
- Natalia Bolibok i Emilia Bolibok – SP nr 48 w Lublinie
- Aleksander Siewak i Julian Siewak- SP nr 48 w Lublinie
- Franciszek Wach -SP nr 39 w Lublinie
II miejsce:
- Jagoda Szcucka i Maja Paśnik – SP nr 10 w Lublinie
- Bartosz Kusio- SP nr 38 w Lublinie
- Iga Jaroszuk- SP w Garbowie
- Michał Czeczko- ZSP w Skrobowie
III miejsce:
- Aleksandra Rubaj i Oliwia Wójcik – SP nr 47 w Lublinie
- Antoni Jan Wojdat – SP nr 38 w Lublinie
- Alicja Żmuda – SP nr 47 w Lublinie
- Lena Petryszak i Karolina Bendrat – SP nr 38 w Lublinie
Wyróżnienie:
- Zofia Krawczyk i Kacper Krawczyk – SP nr 28 w Lublinie
- Karolina Cytacka i Beata Rybak – SP nr 14 w Lublinie
- Pola Piskorska – SP nr 18 w Lublinie
- Zuzanna Michalewska – SP nr 14 w Lublinie
- Gabriela Mróz – SP w Gorajcu
- Wiktoria Książek – SP w Gorajcu
Kategoria VII -VIII
I miejsce:
- Patrycja Pilarska –SP nr 21 w Lublinie
- Eryk Halicki – SP nr 50 w Lublinie
- Dominik Jonasz i Katarzyna Adamek – SP Pallottiego w Lublinie
II miejsce:
- Magdalena Talarko – SP nr 18 w Lublinie
- Oskar Stępień –SP nr 39 w Lublinie
- Paulina Majewska – SP nr 10 w Lublinie
III miejsce:
- Kornelia Czech i Anna Kwapińska – SP nr 14 w Lublinie
- Karolina Paczkowska i Rafał Mielniczuk – SP w Wiszniowie
- Daria Baranova – SP nr 3 w Lublinie
Wyróżnienie:
- Julia Dymowicz – SP nr 30 w Lublinie
- Martyna Michałowska i Alicja Kaniosz – SP nr 18 w Lublinie
- Julia Paradzińska i Milena Greczkowska – SP nr 14 w Lublinie
- Julia Ciok i Wiktoria Łukasiewicz – ZSP w Skrobowie
Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za tak liczny udział w konkursie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów😊
Jednocześnie informujemy, że rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej nr 18 w Lublinie
– podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi.
Opracowanie | Małgorzata Ostaszewicz