Piękny gest

Tuż przed świętami Szkolne Koło Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim oraz biblioteką szkolną zorganizowało akcję “Ozdoby wielkanocne dla DPS”. 4 kwietnia 2023 r. przedstawiciele Wolontariatu oraz Samorządu wraz z opiekunami p. Joanną Ząbczyk-Plajzer i p. Beatą Sławacką wybrali się do Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty mieszczącego się przy ul. Bartosza Głowackiego 26.

Uczniowie przekazali pensjonariuszom serdeczne życzenia i przygotowane przez społeczność szkoły własnoręcznie wykonane ozdoby oraz kartki świąteczne.
To był piękny gest uczniów naszej szkoły.

Beata Sławacka