Kolędowanie w Pogodnym Domu

21 grudnia uczniowie kl 3B oraz 8D udali się wraz z wychowawcami: p. Januszem Wożniakiem oraz p. Agnieszką Adamiec do „Pogodnego Domu” w Lublinie, aby pokolędować oraz przekazać przebywającym tam dzieciom paczki mikołajkowe.

W wyniku ogłoszonej w tych klasach akcji charytatywnej udało się zakupić świąteczne prezenty dla Rodzinki III.  Uczniowie z kl. 3B pod opieką pana Janusza Woźniaka przygotowali wspaniały jasełkowy występ. Dzieci opowiedziały historię Bożego Narodzenia w inny – niż tradycyjny – sposób. Krótkie scenki tematyczne przeplatane były grą na flażoletach i bębnach oraz pięknym śpiewem.
Po zakończonym przedstawieniu nastąpiło tradycyjne podzielenie się opłatkiem, a następnie wręczeniem prezentów. Mieszkańcy „Pogodnego Domu”
byli bardzo wdzięczni oraz zadowoleni z tak wspaniałego wieczoru.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików z tego wydarzenia.

MULTIMEDIA