Szkolny Budżet Obywatelski – WYNIKI

Znamy już wyniki głosowania na projekty zgłoszone do Szkolnego Budżetu Obywatelskiego Osiemnastki.

Z radością informujemy, że zwyciężył projekt napisany przez Nelę Skrzat, Julię Sędłak, Gabrysię Sagan i Maję Przybycień z klasy 5b – “Nocowanie w szkole”, który zdobył aż 148 głosów. Wielkie gratulacje! Na drugim miejscu, z wynikiem 123 głosów, znalazł się projekt klasy 5a – “Złote serca 18”.

Obecnie wspólnie zastanawiamy się, ile projektów uda nam się zrealizować.

Wszystkim, którzy zgłosili projekty do Szkolnego Budżetu Obywatelskiego, gratulujemy zaangażowania i kreatywności. Napisanie takich projektów to duży krok w rozwijaniu samorządności i byciu aktywnym członkiem naszej społeczności szkolnej.

Publikacja | Agata Król