Artykuły

Gdy świętuje cała szkoła

10 listopada odbyło się w naszej szkole wspólne świętowania kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wzruszającą akademię przygotowali uczniowie klas 2a, 2c, 3c, 6c, 8a i 8c pod kierunkiem nauczycieli:

  • p. Alicji Podgórskiej,
  • p. Agnieszki Chlebus,
  • p. Katarzyny Małyski-Dobrowolskiej
  • p. Joanny Kossowskiej.

Dzień przed właściwymi obchodami rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę społeczność naszej szkoły upamiętniła ten fakt uroczystą akademią.

Uczniowie wraz z przygotowującymi ich nauczycielami stworzyli niepowtarzalny klimat tamtych czasów. Powagi tej chwili dodała piękna dekoracja i odświętny strój wszystkich artystów. Rys historyczno – literacki przygotowali uczniowie z klas 8a i 6c pod kierunkiem Pani Alicji Podgórskiej.

Imprezę uświetnił koncert pieśni niepodległościowych wykonanych przez uczniów z klas 3c i 6c pod batutą Pani Joanny Kossowskiej. Natomiast radosny moment odzyskanej wolności sparafrazowali tańcem z flagami uczniowie z klasy 2a pod kierunkiem Pani Agnieszki Chlebus.
Dekorację przygotowała Pani Elżbieta Starek.
Publikacja: Anna Zielińska

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content