Artykuły

SP18 Lublin pełna talentów

W dniu 9 listopada 2022 na długiej przerwie w naszej szkole podsumowaliśmy akcję Kampanii Społecznej “Szkoły pełne talentów” organizowanej przez LIDL spółka z o.o.

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie od 5 września systematycznie każdego dnia zbierała i zbiera bo akcja trwa do 13 listopada 2022 roku Talenciaki wydawane w sklepach LIDL po zrobieniu zakupów spełniając kryteria regulaminu. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy oraz rodzice bardzo aktywnie włączyli się w akcję Talenciakomanii w 18. Każdy uczestnik akcji zbierał przysłowiowe cegiełki na miarę swoich możliwości.

Uczniowie podjęli bardzo ciekawe akcje nie tylko na terenie naszej szkoły ale też w swoich miejscowościach, klatkach schodowych swoich bloków czy okolicach zamieszkania. Włączyli w akcję sąsiadów, znajomych, babcie, dziadków, ciocie a nawet ratowników na basenie na który uczniowie jeżdżą w ramach lekcji wychowania fizycznego. Rozdawali ulotki i robili skrzyneczki żeby jak najwięcej talenciaków dołączyć do naszej wspólnej puli. Cała społeczność osiemnastki wspólnie zjednoczyła się przy tej akcji.

Bardzo dziękujemy wszystkim i czekamy na następne akcje które w tak trudnych czasach pokazują ,że w nas jest siła.

SP18 Lublin to nie szkoła to styl życia.

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne