XXII Dzień Papieski

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego.

Z wielką radością pragniemy poinformować, że w szkolnym konkursie plastycznym o Janie Pawle II wzięło udział 25 uczniów z klas I-IV. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wykonanych prac. Uczestnicy konkursu wykazali się wiedzą o papieżu Polaku, ogromnymi zasobami wyobraźni oraz umiejętnością stosowania różnorodnych technik plastycznych. Jury konkursu składa wszystkim serdeczne gratulacje oraz dziękuje za podjęty trud i zaangażowanie!

Spośród prac zgłoszonych do konkursu wybrano dziewięć szczególnych, wyróżniających się pięknem, samodzielnością i starannością wykonania oraz niezwykłym ujęciem tematu.

Nagrodzeni uczniowie to:

I miejsce – Hanna Hetman, kl. 3a
II miejsce – Hiacynta Kossowska, kl. 4b
III miejsce – Zofia Grodzicka, kl. 4b

Wyróżnienie:
Benedykt Kossowski, kl. 1a
Monika Bochniarz, kl. 2c
Hanna Kamińska, kl. 3b;
Marcel Kozioł, kl. 3b
Lena Młynarczyk, kl. 4a
Filip Matras, kl. 4a

Wszystkie prace zostały wyeksponowane w budynku Szkoły. Zapraszamy do obejrzenia naszej wystawy pokonkursowej, która znajduje się na parterze.

Joanna Ząbczyk-Plajzer i Sylwia Salwerowicz, organizatorki konkursu