Uroczysta Eucharystia

23 czerwca w Kościele pw. Błogosławionego Biskupa Gorala odbyła się uroczysta msza święta kończąca rok szkolny 2021/2022. Przy ołtarzu Chrystusa zgromadzili się uczniowie Osiemnastki, nauczyciele i Dyrektor Szkoły, aby podziękować Panu Bogu za wszelkie dobro. Eucharystię sprawował Ksiądz Grzegorz Opoka, który na co dzień uczy w naszej szkole religii.

Dziękujemy Księdzu Grzegorzowi za budujące nasze serca kazanie, Paniom Katechetkom za przygotowanie dzieci biorących udział w oprawie mszy, służbie liturgicznej ołtarza oraz Pani Katarzynie Skwierz za przygotowanie młodych do czynienia honorów pocztu sztandarowego szkoły.