Spotkanie z rodzicem wykonującym ciekawy zawód

Dziś w świetlicy szkolnej gościliśmy tatę Ali z klasy 1b – p. Dawida Romanika, który pracuje jako lektor. W spotkaniu uczestniczyły dzieci edukacji wczesnoszkolnej wraz z nauczycielami świetlicy.
Pan Dawid bardzo interesująco opowiedział dzieciom o specyfice pracy lektora oraz o różnych przygodach, które go spotkały.

Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentacji niezwykłego głosu naszego Gościa, który przeczytał dzieciom wiersz Juliana Tuwima pt. “Ptasie radio”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały ciekawostek dotyczących pracy lektora i zadały dużo pytań. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a na zakończenie dzieci wraz z nauczycielami zaprosiły Pana Dawida do wspólnego zdjęcia.

Dziękujemy za fascynujące i bardzo ciekawe spotkanie!

Paula Kowalczyk