Finał Szkolnego Budżetu Obywatelskiego w SP18

Dziś w Osiemnastce mogliśmy świętować zakończenie Szkolnego Budżetu Obywatelskiego.

Na uroczystym spotkaniu mieliśmy zaszczyt gościć pracowników Biura Partycypacji Społecznej Urzędu Miasta Lublin.
Cała społeczność Osiemnastki już od dziś może z radością korzystać z rzeczy, zakupionych z projektu “Przenośny Kącik Relaksu” klasy 4a, połączonego z projektem “Sport and Chillout Zone” klasy 7a. Na projekt składają się: pufy, pufki i małe sofy, bramki do gry w piłkę nożną i koce piknikowe.

Dzięki pomocy Rady Rodziców udało nam się również zrealizować projekt, który zajął trzecie miejsce w głosowaniu – “Osiemnastka jest EKO, a Ty?”, napisany przez panią dyrektor Katarzynę Orzeł i panią wicedyrektor Edytę Kubiś. Kupiliśmy kosze do segregacji odpadów wraz z planszami informacyjnymi. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział tym przedsięwzięciu. Dzięki waszemu zaangażowaniu udało nam się zrealizować aż trzy projekty!

Opracowanie | Dorota Kowalik