Paka dla zwierzaka

W ostatnim tygodniu nauki stacjonarnej klasa 5B wraz z wychowawcą odwiedziła Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie, zanosząc dary w ramach zainicjowanej przez siebie akcji charytatywnej „Paka dla zwierzaka”, w którą włączyli się również koledzy i koleżanki z klas 5C i 4B. Wspólnie zebraliśmy ponad 20 kg żywności dla bezdomnych czworonogów.

Pracownicy schroniska skierowali w stronę dzieci słowa uznania i w ramach podziękowań wręczyli stosowny dyplom. Jeśli pragniesz zaopiekować się zwierzakiem, koty i psy czekają na Ciebie właśnie tam, w lubelskim schronisku. Jeśli z jakichś powodów nie możesz mieć czworonoga, pamiętaj, że warto wesprzeć schronisko żywnością i potrzebnymi artykułami.

Uczniowie 5B, 5C i 4B już o tym pomyśleli. Szacun!

Anna Zielińska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | język polski [catlist author_posts="anna.zielinska" date=yes numberposts=50 pagination=no]