Szlachetna Paczka. Podziękowanie

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W XXI EDYCJI SZLACHETNEJ PACZKI

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.
Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.
Za pomoc i życzliwość. DZIĘKUJEMY !

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji Szlachetna Paczka, która została zorganizowana w naszej szkole przez klasę VIII B. Zbiórka poruszyła wiele wrażliwych serc wśród uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie. W zbiórce wsparli nas również rodzice.

Celem naszej zbiórki była pomoc dla Pani Doroty, która znajduje się w bardzo trudnej sytuacji emocjonalnej i materialnej po stracie najbliższej rodziny. Zebraliśmy wiele darów w postaci produktów spożywczych, środków chemicznych, artykułów gospodarstwa domowego, mebli i środków finansowych. Wszystko to dostarczyliśmy do centrali akcji w Bychawie, skąd paczki zostały przekazane osobie potrzebującej.

Od koordynatora akcji wiemy, że idealnie trafiliśmy w potrzeby Pani Doroty, która nie kryła łez wzruszenia.

Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy.