Artykuły

KONKURS MIKOŁAJKOWY

Tradycją naszej szkoły stał się znany z lektury „Dzieci z Bullerbyn” konkurs, w który bawią się szwedzkie dzieci przed Świętami Bożego Narodzenia. I tym razem społeczność naszej szkoły – nie tylko uczniowie, ale też nauczyciele i inni pracownicy naszej szkoły wzięli udział w zabawie. Zadanie było proste – trzeba było odgadnąć

ILE ZIAREN GROCHU JEST BUTELCE?
W MIKOŁAJKI – 6 grudnia czekoladowe Mikołaje powędrowały do 4 osób, które były najbliżej prawidłowej liczby. Ziaren było 417 i – nie do uwierzenia – po raz kolejny idealnie tyle wskazał pan Krzysztof – ochroniarz naszej szkoły! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem dedukcji, intuicji i szczęścia!

Gratulujemy też osobom, które były bardzo blisko tej liczby. A były to:
Julia z klasy 8a – 426 ziaren
pani dyrektor Katarzyna Orzeł – 437 ziaren
i Martynka z klasy 7a – 382 ziarna

Wszystkim dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy za rok!

Skip to content