Artykuły

Mikołajkowe Warsztaty

W poniedziałek 6 grudnia z okazji Mikołajek klasa 4C udała się na warsztaty czekoladowe do kawiarni Czekoladowej Solidarność w Galerii Handlowej Olimp.

Uczniowie spotkali Świętego Mikołaja, zrobili sobie z nim zdjęcia i dostali słodki upominek. To był dopiero początek niespodzianek… Podczas warsztatów dzieci zanurzyły się w słodkim świecie czekolady, poznały jej historię i obejrzały prezentację o czekoladzie. Pod okiem baristy zaprojektowały, wylewały i dekorowały własną czekoladę. Odbyła się też degustacja rodzajów czekolad i ziaren kakaowca. Efekty swojej pracy – czekoladowe dzieła – zabrali pięknie zapakowane do domu.

Na koniec warsztatów, jak na każdy porządny kurs przystało, dzieci dostały dyplomy Czekoladowego Mistrza i Karty Stałego Klienta. Dziękujemy za słodkie przedpołudnie, doskonałą zabawę i radość tworzenia. Było pysznie!

Opracowanie: Monika Król

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content