Artykuły

„Dar Serca” Britenet Polska Sp. z o.o.

W dniu 29 listopada 2021 r. Firma Britenet Polska Sp. z o.o. obdarowała naszą Szkołę ośmioma laptopami i gadżetami reklamowymi.

Komputery zostały przygotowane do pracy przez administratorów Firmy Britenet Polska Sp. z o.o. Zasilą bardzo wyczekiwane przez uczniów i nauczycieli sale lekcyjne nr 9, 10, 13, 17, 18, 30, 34, 35.

Niezbędny w każdej nowoczesnej Szkole sprzęt komputerowy podłączony zostanie do tablic interaktywnych i rzutników, dzięki czemu zajęcia w tych salach ponownie będą mogły odbywać się z wykorzystaniem metod i technik wspieranych narzędziami TIK. Gadżety uzyskane dzięki tej darowiźnie zostaną przekazane dzieciom biorącym udział w konkursach organizowanych przez naszą Szkołę.

Cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie pięknie dziękuje Firmie Britenet Polska Sp. z o.o. za „Dar Serca”.

Obiecujemy wykorzystywać laptopy na każdej lekcji!

Katarzyna Orzeł
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18
im. Macieja Rataja w Lublinie

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content