Artykuły

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

W pięknie odnowionym budynku naszej szkoły dnia 1 września stawili się galowo ubrani uczniowie klas pierwszych – dla nich to pierwszy rok szkolny 2021/2022.

Wszystkich serdecznie powitała p. dyrektor Katarzyna Orzeł. Uroczystość rozpoczęła się od chwili zadumy i wspomnienia bohaterów II wojny światowej – mija 82 rocznica od jej wybuchu. Kilka słów do zebranych skierował też przewodniczący Rady Rodziców p. Artur Mamełko. Najważniejszym wydarzeniem tego dnia było oczywiście pasowanie na ucznia. Każdy został wywołany na scenę i słowami: „Pasuję ciebie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie” zaproszony do grona uczniów.

Każda klasa mogła też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Kończąc uroczystość pani dyrektor życzyła wszystkim wielu sukcesów w szkole, wielu nowych przyjaciół oraz radości w nowym roku szkolnym. Następnie nowo pasowani uczniowie klas pierwszych, a także ich starsi koledzy z klas drugich i trzecich mogli spotkać się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych.

Rok szkolny 2021/2022 został uroczyście rozpoczęty.

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content