Sukces

Plastyczne sukcesy klasy 3a

W dniu 02.12.2020r. odbyło się rozstrzygnięcie XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Jesienne duszki, leśne skrzaty” organizowanego przez krakowski Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” im. prof. A. Kamińskiego.

Na konkurs wpłynęło 1083 prac przesłanych ze 171 placówek z całej Polski.
I miejsca | w kategorii wiekowej klas 1 – 3 szkoły podstawowej zajęło ex aequo dwóch naszych uczniów z klasy III a.
Antonina Zarębska i Łukasz Bojarczuk

Natomiast dnia 01.02.2021r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie laureatom dyplomów, nagród książkowych oraz drobnych upominków w postaci przyborów szkolnych.

Serdecznie gratulujemy kreatywności, pomysłowości i zaangażowania, życzymy dalszych sukcesów oraz zachęcamy wszystkich uczniów do rozwijania swoich pasji!