Sztafetowe biegi przełajowe

Reprezentacje dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja wywalczyły odpowiednio 2 razy czwarte miejsca w klasyfikacjach generalnych podczas sztafetowych biegów przełajowych – Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2020/2021. Impreza w czwartek, 15 października 2020 roku została rozegrana w wąwozie Kalinowszczyzna, przy ul. Lwowskiej i Ruckemana. W tym roku rywalizacja odbyła się na dystansie 6 x 1000 m dziewczęta i 6 x 1200 m chłopcy.

Opiekunem reprezentacji SP 18 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej była Pani Monika Żyśko-Gołębiowska.

Tegoroczna impreza odbyła się w niezbyt sprzyjających warunkach, przy padającym deszczu, silnym wietrze i dość niskiej temperaturze. Uczestnicy musieli zmagać przez to ze śliską i mokrą trasą.

Reprezentacja dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych: Laura Puchacz (8a), Lena Michalak (8a), Katarzyna Dubis (8a), Martyna Kozdroń (8a), Karolina Więckowska (8a), Maja Kotyra (7c).

Reprezentacja chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych: Kamil Lis (8a), Patryk Mikołajczyk (8a), Bartosz Kański (8a), Mateusz Pokrzywa (8a), Milosz Błachnio (7c), Damian Mirek (7b), Franciszek Prybuła (7b).

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy reprezentowali Szkołę Podstawową nr 18 im. Macieja Rataja podczas przełajowych biegów sztafetowych gratulujemy niezwykle ambitnej walki i sportowej postawy.