Artykuły

Bal Karnawałowy 2020

We wtorek 18 lutego w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy dla uczniów klas I-III. Sala gimnastyczną udekorowana w śnieżynki zamieniła się w salę balową. Wypełniły ją postacie z bajek, filmów, przedstawiciele rożnych zawodów, zwierzęta i wiele innych… a to wszystko za sprawą pięknych i pomysłowych strojów naszych uczniów.

Uczniowie i nauczyciele bawili się przy dźwiękach muzyki i podążali za pomysłami prowadzącego imprezę – pana Wodzireja Dawida. Jednym z nich była bitwa taneczna dziewczynki kontra chłopcy, zakończona remisem. W pewnym momencie salę wypełniły bańki mydlane – co wywołało ogromną radość na wszystkich twarzach. Podczas balu udaliśmy się też na przygotowany w salach przez dzieci i rodziców poczęstunek. A po powrocie na salę znów oddaliśmy się zabawom i pląsom.

To był wspaniały bal a na kolejny zapraszamy już za rok!


FILMIK 1

FILMIK 2

FILMIK 3

FILMIK 4

 

Skip to content