Bal Ósmoklasisty

W sobotni wieczór uczniowie klas ósmych wraz z rodzicami oraz zaproszonymi nauczycielami spotkali się na balu ósmoklasisty. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Pani Dyrektor Katarzyny Orzeł, która przekazała życzenia wspaniałej zabawy oraz podziękowała rodzicom – organizatorom balu.

Przyszli absolwenci naszej szkoły rozpoczęli zabawę tradycyjnym polonezem na 2 tury, potem uczestnicy balu brawurowo wykonali taniec belgijski. W czasie krótkich przerw tanecznych korzystali z fotobudki, częstowali się pysznym ciastem i przysmakami z fontanny czekoladowej.

Przebojowa muzyka z godziny na godzinę rozkręcała szkolny bal, a kosmiczną macarenę wszyscy tańczyli i śpiewali.

Super zabawą i świetnym treningiem zręcznościowym dla wszystkich uczestników balu była gra integracyjna – układanie wieży z drewnianych klocków.

Na zakończenie balu – ponownie brawurowo został wykonany taniec belgijski.
To była cudowna noc pełna dobrej zabawy!

Bez montażu – zapraszamy.
Polonez 1 | Polonez 2 | Belgijka | Taniec 1 | Taniec 2

Mix muzyki | 5:48

Istnieje możliwość pisania wspomnień z balu i komentarzy.
2 lutego 2020 o 16:33 | Tomasz Lisek

2 komentarze do “Bal Ósmoklasisty

Możliwość komentowania została wyłączona.