Nowoczesna kinowa edukacja

Uczniowie klasy 6a i 7a wzięli udział w projekcie edukacyjnym „EKSTREMALNA POGODA”.

Film edukacyjny w technologii 4DX oraz pełna rywalizacja stały się dla naszych uczniów niezwykłą przygodą. Odpowiadali oni na ciekawe pytania na podstawie filmu. Była to pełna kreatywności zabawa, po której uczniowie wrócili do szkoły pełni entuzjazmu i chęci odkrywania świata. Wszyscy zastawiali się co nas czeka? Ekstremalne ciepło w przeddzień Bożego Narodzenia już mamy. Czy Polska ugotuje się w skwarze?

Jedno wiemy na pewno. Postępujące zmiany klimatyczne to naukowo stwierdzone fakty. Jeśli nie zaczniemy przeciwdziałać globalnemu ociepleniu skutki mogą być katastrofalne i to wcale nie w dalekiej przyszłości, lecz już w 2050 roku! Czarny scenariusz dotknie nie tylko Polskę, ale cały nasz glob, prowadząc do zagłady wielu istnień.

W starciach z ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi zwycięstwo odnieśli:
I miejsce – Hieronim Pazur z klasy 6a
II miejsce – Lena Chudzik z klasy 7a