Szczodraki 2019/2020

16 grudnia miał miejsce pierwszy etap przesłuchań w konkursie “Szczodraki 2019/2020” organizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów” w Lublinie oraz Stowarzyszenie Wspierania Kultury Dzielnicy „RONDO”. Przegląd ten skierowany jest do zespołów kolędniczych w kategoriach: teatralnej, recytatorskiej i głośnego czytania, plastycznej, muzycznej, literackiej, multimedialnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nasza szkoła w kategorii muzycznej reprezentowana była przez Nine Grelę oran Amelie Mamona – uczenice klasy 6a. Nina wykonała kolędę Gdy śliczna panna oraz utwór Mario, czy Ty wiesz. Amelia zaprezentowała zaś dwie tradycyjne kolędy: Cicha noc, Pasterze mili. W przygotowaniach to występu pomagała pani Milena Kowalska.

Opracowanie: Milena Kowalska