KonkursPlastykaSukces

Kolejny sukces plastyczny Kingi Gąsior (Vb)

Kinga Gąsior (Vb) otrzymała I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rosja w zwierciadle symboli architektury” organizowanym przez Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej UMCS.

Celem konkursu była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży kultury rosyjskiej, w tym zabytków architektury w Rosji.

Przypomnijmy sukcesy plastyczne Kingi z roku 2018:
♦ III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Stan wojenny 13 XII”
♦ Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Smok Obibok i jego przyjaciele”
♦ Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Polska – moja Ojczyzna”
♦ III nagroda w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Józef Piłsudski w twórczości plastycznej dzieci i młodzieży – Zamość 2018”
♦ Laureatka X edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa Lubelskiego „WSPÓLNIE MÓWIMY NIE PRZEMOCY – POD WSPÓLNYM NIEBEM”.

Laureatka szkolnego konkursu plastycznego „Dzieło października 2018”

Gratulacje!

Elżbieta Szerafin-Starek

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne