Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie awansowała do kolejnej fazy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt, które są rozgrywane w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin 2018/2019. Dziewczęta z “osiemnastki” zagrały w grupie eliminacyjnej nr 3, która swoje mecze rozegrała w czwartek, 27 września 2018 r. na boisku Orlik, przy ul. Tumidajskiego 6A.

Podopieczne Pani Krystyny Adamiec pokonały kolejno: SP 50 (6:1), Pallotyńskie Gimnazjum (4:0) i SP 34 (3:0). To dało ekipie SP 18 zwycięstwo w tabeli grupy 3 i pewny awans do kolejnej fazy Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Dziewczęta SP 18 zagrały w składzie: Maja Oleszczuk, Natalia Papierz, Sandra Adamczyk, Aleksandra Dąbrowa, Alicja Gnyp, Weronika Ordutowska, Aleksandra Jarosz i Paulina Pepłowska.

Opracowanie: Krystyna Adamiec

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content