Cyfrowobezpieczni w naszej szkole

Podstawowym elementem cyfrowego bezpieczeństwa w szkołach jest wiedza i świadomość uczniów, nauczycieli i rodziców na temat możliwych zagrożeń i ryzyka związanego z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi cyfrowych.” (cytat. cyfrowobezpieczni.pl).

25 września 2018 r. w naszej szkole były prowadzone warsztaty wiedzy komputerowej w ramach projektu CYFROWOBEZPIECZNI. Jest to ogólnopolski projekt, którego celem jest podniesienie wiedzy i kompetencji społeczności szkolnej w zakresie bezpiecznego korzystania z zasobów cyberprzestrzeni.

Warsztaty komputerowe z uczniami klasy 4a, 5a, 5b prowadziła p. Maria Dudek
– moderator ogólnopolskiego projektu cyfrowobezpieczni.pl

Projekt edukacyjny stanowi odpowiedź na problemy związane z coraz intensywniejszą obecnością technologii cyfrowych w życiu uczniów.

Nasze warsztaty komputerowe. Pytanie na dzień dobry.
Jak nie zagubić się w sieci? Jeżeli Internet jest nowym źródłem wiedzy, ma najszybszą komunikację, kolorową rozrywkę, wspaniałe narzędzia do pracy i edukacji, pozwala rozszerzać zainteresowania.

Fotorelacja i opracowanie:
Dariusz Bielecki
Barbara Cieślak
Katarzyna Orzeł
Bogumił Piwoni

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content