Sport

I Turniej w Armwrestlingu

I TURNIEJ W ARMWRESTLINGU O PUCHAR DYREKTORA SP 18

18.06.2018 odbyły się w naszej szkole zawody w Armwrestlingu (siłowanie na rękę). Wzięło w nich udział 32 uczniów, reprezentujących 12 klas, w tym jedna dziewczyna z dawnego Gimnazjum nr 2. Rywalizowano na specjalnie do tego przeznaczonych 2 stołach w 6 kategoriach: dziewczęta OPEN – prawa ręka, chłopcy – klasy siódme, chłopcy do 65 kg, chłopcy do 75 kg, chłopcy OPEN – lewa ręka, chłopcy OPEN – prawa ręka. Sędzią głównym turnieju był wielokrotny medalista zawodów o zasięgu ogólnopolskim – Łukasz Dobrzyński, którego wspierał p. Grzegorz Łasocha. Po wielu niezwykle zaciętych pojedynkach nastąpiło wręczenie przez Dyrektora szkoły, Pana Marka Krukowskiego medali dla najsilniejszych zawodników.

W klasyfikacji generalnej zwyciężyła klasa 3F (wyprzedzając minimalnie klasę 3A oraz 3G) i to ona zdobyła okazały Puchar Dyrektora SP 18.

Serdecznie dziękuję zawodnikom za udział w turnieju oraz wszystkim osobom zaangażowanym w oprawę i organizację, ponieważ bez ich wsparcia nie byłoby możliwe przeprowadzenie podobnych zawodów.

Grzegorz Łasocha


Fotografie: Małgorzata Tarkowska ( 2a), Natalia Papierz (2c)


Medaliści poszczególnych kategorii (strona 2 artykułu)

Skip to content