G18 | Wyniki konkursów. Nagrody dla uczniów

15 czerwca 2018 r. odbyło się drugie spotkanie laureatów konkursów przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty z Panem Prezydentem Miasta Lublin.

Na uroczystość zostali zaproszeni uczniowie szkół gimnazjalnych miasta Lublin.

2017-2018 | Wyniki konkursów przedmiotowych i tematycznych dla uczniów gimnazjów

Lublin, 15 marca 2018 r.

Myślisz: Sukces. Mówisz: Osiemnastka !
Zakończyły się okręgowe zmagania uczniów w konkursach kuratoryjnych. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wielu z naszej szkoły zakwalifikowało się do finału wojewódzkiego. Za liczbą 30 kryje się pasja, motywacja, wytężona praca młodych zdolnych nastolatków oraz ich nauczycieli.

Prezentujemy wyniki trzeciego etapu konkursów przedmiotowych i tematycznych dla uczniów gimnazjów województwa lubelskiego organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018.

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że 20 uczniów oddziałów gimnazjalnych naszej szkoły uzyskało tytuł laureata, a 10 uczniów tytuł finalisty konkursów przedmiotowych, znajdując się tym samym w gronie najlepszych uczniów województwa lubelskiego. Sukces jest tym większy, iż pozwala naszej placówce zająć zaszczytne, bo pierwsze miejsce wśród lubelskich szkół publicznych. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i dumni z tego osiągnięcia, zwłaszcza, że w tym roku uczniowie musieli zdobyć aż 90% wymaganych punktów, czyli mogli pozwolić sobie na stratę zaledwie 4 punktów. Cieszymy się, że wiele godzin spędzonych w szkole o różnych porach dnia i tygodnia przyniosło wymarzony sukces uczniom, nauczycielom, rodzicom.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na trudnej, choć pięknej drodze do zdobywania wiedzy.

Imię Nazwisko klasa Tytuł Konkurs Nauczyciele przygotowujący
1 Aleksandra Chudziak 3a laureat biologiczny Magdalena Wojciechowska
2 Julia Dzierżek  3g laureat ortograficzny Ewa Maciejewska
3 Julia Dzierżek  3g laureat polonistyczny Ewa Maciejewska