Konkurs

Uroczystość wręczenia nagród laureatom

7 czerwca odbyło się pierwsze spotkanie laureatów konkursów Lubelskiego Kuratora Oświaty z Panem Prezydentem Miasta Lublin.

Na uroczystość zostali zaproszeni uczniowie szkół podstawowych z naszego miasta. Zaszczytne laury otrzymali również uczniowie Osiemnastki. W gronie najlepszych znaleźli się Olga Osipowska i Antoni Antoszek z klasy 7d, którzy zdobyli tytuły laureata w Konkursie Języka Polskiego. Otrzymali oni stosowne dyplomy i nagrody. Olga została również stypendystką, otrzymując od Pana Prezydenta jednorazowe stypendium za osiągnięcia naukowe.

Na uroczystości był obecny Pan Marek Krukowski – dyrektor naszej szkoły oraz Pani Anna Zielińska, która przygotowywała uczniów do konkursu.

Anna Zielińska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | język polski [catlist author_posts="anna.zielinska" date=yes numberposts=50 pagination=no]