Wycieczka

Wycieczka | Kraków

5 czerwca 2018 r. wyjechali na wycieczkę do Krakowa uczniowie klasy 7b, 7d, 2d. Po przyjeździe udaliśmy się na Wawel by zwiedzić przepiękną Katedrę. Uczniowie na własne oczy obejrzeli groby królów polskich oraz najsłynniejszy dzwon Zygmunta. Prosto z zamku poszliśmy Drogą Królewską na Stare Miasto. Obejrzeliśmy Rynek, Sukiennice oraz Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza.

6 czerwca 2018 r. po bardzo dobrym śniadaniu opuściliśmy Kraków o 8.30 rano i ruszyliśmy w kierunku parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Humory oraz pogoda dopisywały.

Po przyjeździe dzieci pełne energii ruszyły w kierunku atrakcji. Najczęściej używane to Mayan, SpaceBooster, Formula 1, kolejki wodne takie jak Speed Water Coaster oraz Anaconda Spill Water nie pozostawiły na nas suchej nitki.

O godzinie 15.15 ruszyliśmy w drogę powrotną do Lublina.

Opracowanie: Agata Awakowicz