Spływ kajakowy Bystrzycą

6 czerwca 2018 r. uczniowie klasy 3B i 3D pod opieką wychowawców p. A. Piwińskiej i p. J. Zięby wybrała się na spływ kajakowy Bystrzycą z Osmolic do Prawiednik.

Dla wielu z nas była to pierwsza przygoda z kajakami, dlatego też spływ rozpoczął się szkoleniem instruktora, który podał nam podstawowe zasady zachowania na kajakach. Towarzyszył nam, czasem również wspomagał podczas naszej wyprawy. Nie obyło się bez przygód, były przesiadki, zamiany miejsc, nie wszyscy z naszej wyprawy wrócili w suchych ubraniach.

Po dwugodzinnej pięknej i dzikiej trasie kajakowej Bystrzycą, pełni wrażeń zjedliśmy pieczone kiełbaski i wróciliśmy do domu. Wielu z nas postanowiło kontynuować swoja przygodę z tą aktywnością. Ten piękny czerwcowy dzień na pewno pozostanie długo w naszej pamięci.

Agnieszka Piwińska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | biologia