Mistrzostwa w Biegach na Orientację

XII Otwarte Szkolne Mistrzostwa w Biegach na Orientację rozpoczęły się 28 września 2017 r.

W klasyfikacji generalnej odnieśliśmy pełny sukces.

Odbyło się 5 rund, w których najlepsze wyniki uzyskali uczniowie naszej szkoły. 20 października 2017 odbyła się II runda. W kategorii dziewcząt nasze uczennice zajęły: 8 miejsce Katarzyna Płudowska (3a) i 10 miejsce Natalia Papierz (2c), natomiast w kategorii chłopców 3 miejsce zajął Jakub Dobrowolski (2b) i 5 miejsce Krzysztof Krauz (2d).

12 kwietnia 2018 odbyła się III runda. W kategorii dziewcząt 1. miejsce zdobyła Amelia Filozof (3g), 9 miejsce – Magdalena Piekutowska (2e), a 10 miejsce – Maja Mazur (3b). W kategorii chłopców 5 miejsce zajął Mateusz Majcher (3b), ) 7 miejsce – Jakub Dobrowolski (2b) oraz 8 miejsce – Dawid Adamczyk (2s).

23 maja 2018 odbyła się IV runda decydująca o zwycięstwie naszych uczniów w klasyfikacji generalnej drużynowo.

W tej rundzie nasi uczniowie osiągnęli najlepsze wyniki.

W kategorii dziewcząt 1. Miejsce zajęła Natalia Frejer (3b), 2 miejsce – Agata Zaborska (2e), 3 miejsce – Karolina Gora (3a), 4 miejsce – Katarzyna Płudowska (3a), 6 miejsce – Amelia Filozof (3g), 8 miejsce – Magdalena Pastuszak (2e), 10 miejsce – Julia Smaga (3b). W kategorii chłopców 1 miejsce zajął Jakub Dobrowolski (2b), 2 miejsce – Dawid Sobieszczański (2a), 3 miejsce – Filip Wilkołaski (3d), 5 miejsce – Krzysztof Krauz (2d), 7 miejsce -Mateusz Majcher (3b), 8 miejsce – Filip Radko (2g), 10 miejsce ex aequo Maciej Mrozik (2e) i Wiktor Trancygier (2s).

 

5 czerwca 2018 odbyła się ostatnia, finałowa runda. W rundzie tej uczniowie rywalizowali o wygraną drużynowo i indywidualnie.
W V rundzie w kategorii dziewcząt 2 miejsce zajęła Agata Zaborska (2e), 3 miejsce – Natalia Frejer (3b), 8 miejsce – Zuzanna Sołowiej (2g). W kategorii chłopców 2 miejsce zajął Jakub Dobrowolski (2b), 6 miejsce –Dawid Sobieszczański (2a) i 10 miejsce – Mateusz Majcher (3b).

    

W klasyfikacji generalnej odnieśliśmy pełny sukces. W kategorii dziewcząt 3 miejsce zajęła Natalia Frejer (3b), 4 miejsce – Agata Zaborska (2e), 8 miejsce – Magdalena Piekutowska (2e), 9 miejsce – Karolina Gora (3a). W kategorii chłopców 1 miejsce zajął Jakub Dobrowolski (2b), 7 miejsce – Mateusz Majcher (3b), 8 miejsce – Dawid Sobieszczański (2a).
    

Dzięki wysokim wynikom uczniów w każdej z rund, nasza szkoła zdobyła drużynowo 1 miejsce,
drugi raz z rzędu (!).
Opiekun naszych biegaczy – Katarzyna Skwierz.


 

Wyniki, międzyczasy, zdjęcia

Opracowanie:  Katarzyna Skwierz

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content