Podwórko Talentów NIVEA

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie. Wygraną jest duży plac zabaw, który jak wiadomo jest potrzebny naszym uczniom. W ostatnich tygodniach nakręciliśmy z dziećmi film. Prezentujemy jak wiele talentów mają nasi uczniowie, o czym zresztą doskonale wiemy. Teraz potrzeba im miejsca, aby wszyscy mogli odpocząć, zrelaksować się oraz poznawać i rozwijać nowe talenty.
Tutaj potrzebne jest działanie nas wszystkich.

Do 21 czerwca 2018r. można głosować na projekt konkursowy naszej szkoły.

Zapraszamy do głosowania na stronie internetowej.

https://podworko.nivea.pl

Głosujmy wszyscy razem, a także zaangażujmy wszystkich naszych znajomych oraz przyjaciół naszej szkoły!

UWAGA: Liczba głosów nie ulega zmianie w ciągu dnia, ponieważ głosy są zliczane raz dziennie!Nasza wizja

Małgorzata Kalisz

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | psycholog

2 komentarze do “Podwórko Talentów NIVEA

 • 19 maja 2018 o 19:53
  Bezpośredni odnośnik

  Witam, jestem zdziwiona brakiem odezwu i b. niskim zainteresowaniem, w akcji “podwórko Nivea”, przecież to dla wszystkich dzieci. Nie mogę zrozumieć braku zainteresowania i klikania, bez ponoszenia żadnych kosztów. Co się dzieje z nami?!

  • 19 maja 2018 o 20:05
   Bezpośredni odnośnik

   Dzień dobry
   Tak samo jestem zaskoczony brakiem zainteresowania!
   W szkole setki rodziców i znajomych rodziców i już mamy dziennie tysiąc głosów, a jednak to jest trudne!

Możliwość komentowania została wyłączona.

Skip to content