Sportowy projekt edukacyjny klas 2E i 2S

W dniach 20 lutego (wtorek) oraz 26 lutego (poniedziałek) 2018 roku odbyła się realizacja projektu edukacyjnego klas drugich. Turniej w siatkówkę rozegrały klasy siódme Szkoły Podstawowej oraz klasy drugie Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie. Wszystkie drużyny grały w 6-osobowych składach. Rozgrywka toczyła się do dwóch wygranych setów.

Turniej przygotowały uczennice z klasy 2E: Justyna Kulik, Agata Zaborska, Martyna Brzozowiec, Gabrysia Laskowska i Adrianna Łepek oraz uczniowie z klasy 2S: Oskar Wójcicki, Wiktor Trancygier, Wiktor Dymowicz, Jakub Konowałek i Norbert Koper. Uczniowie pracowali pod opieką pani Moniki Żyśko-Gołębiowskiej. Wśród drugich klas pierwsze miejsce zdobyła klasa 2S, drugie 2B, a trzecie 2E, natomiast wśród klas siódmych wyniki prezentowały się następująco: klasa 7A – 1 miejsce, 7C – 2 miejsce, 7B – 3 miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i świetną zabawę!

Fotografia: Monika Żyśko-Gołębiowska

Redakcja: Julia Dzierżek (3g)

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne