Informacja

Zbiórka | ALEPPO

Dziesięć tysięcy dzieci zginęło podczas wojny w Syrii. Miliony pozostały przy życiu i potrzebują natychmiastowej pomocy. Wystarczy tak niewiele, by uratować życie dziecka. W Lublinie Adopcje Serca prowadzi Ruch Solidarności z Ubogimi Trzeciego Świata Maitri. Nasza szkoła niesie pomoc wszędzie tam, gdzie najmłodsi potrzebują wsparcia. Nasz podopieczny Arteen Joseph Habib mieszka w Telephone Hawaya wraz z rodzicami i dwiema siostrami.

Jest to jedno z najbardziej zniszczonych miast podczas działań wojennych. Pragniemy pomóc chłopcu i podarować mu coś naszego. Coś co utracił z powodu wojny. Zbieramy fundusze na lepszą, bezpieczniejszą przyszłość przez dostęp do edukacji. Cieszymy się, że nasza szkoła została patronem finansowym Habiba. My jako uczniowie SP18 deklarujemy wsparcie chłopcu poprzez comiesięczne wpłaty na jego rzecz. Tylko dzięki naszej hojności będziemy mogli Mu pomóc.

Dziękujemy!

Autor: Wiktoria Małek kl.2e
Opiekun: ks.Grzegorz Opoka

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content