Dzień Babci i Dziadka

Niektórzy z nich przyjechali z daleka, by spotkać się z wnukami podczas uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Szkolna świetlica, która przez chwilę zamieniła się w salę teatralną i pomieszczenie klasowe, w którym przy pomocy rodziców urządziliśmy w salę bankietową, pękały w szwach. To właśnie dla ukochanych babć i dziadków przygotowały pierwszaki spektakl jasełkowy, a zamiast laurek wręczyły samodzielnie przygotowane zakładki do książek. Dopiero teraz można powiedzieć, że nasza klasowa społeczność zawiązała się na dobre. Teraz – gdy właśnie babcie i dziadkowie zobaczyli, gdzie i w jakich warunkach uczą się ich wnuki. I wyszli zachwyceni! Dziękujemy za olbrzymie zaangażowanie rodziców w przygotowanie naszej uroczystości!

Anna Skałba

autor publikacji | edukacja wczesnoszkolna