Turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

W dniu 18-19.11.2017 w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się Turniej Regionalny Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Regionu Wschód z udziałem czterech województw mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i lubelskiego.

Województwo lubelskie w kategorii klas II gimnazjum (rocznik 2003) zajęło pierwsze miejsce.

W podstawowym składzie drużyny z województwa lubelskiego wystąpili uczniowie z naszej szkoły: Wojciech Bukowski i Piotr Winnicki (kl. 2S) oraz Maciej Zając (kl. 3S).

Chłopcy zostali wybrani do kadry Siatkarskich Ośrodków Szkolnych województwa lubelskiego po konsultacjach w Świdniku w dniu 14.10.2017 r.

Autor: Dorota Winnicka

www.mlodziezowasiatkowka.pl