KonkursReligiaSukces

Laury Ogólnopolskiego Konkursu

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli sukcesy w ogólnopolskim konkursie, który zorganizowała świetlica „Wzrastanie” w Przemyślu, oddział w Radymnie. Konkursowi „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa” poświęconemu osobie Papieża Polaka w tym roku przyświecało hasło: „Jan Paweł II – świadek historii Polski”.

21 października 2017 r. (sobota) finał konkursu w Radymnie.

♦ W kategorii literackiej II miejsce zdobyła Katarzyna Gałązka z klasy 2f gimnazjum przygotowywana przez Panią Annę Zielińską.

♦ W kategorii plastycznej II nagrodę otrzymała Magdalena Palik z klasy 2c gimnazjum, którą przygotowała Pani Elżbieta Starek.

Natomiast wyróżnienie przyznano Marcelinie Kuśmierzak z klasy 3e w kategorii multimedialnej.

Uczennicę przygotowała Pani Anna Zielińska.

Gratulujemy.

Anna Zielińska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | język polski [catlist author_posts="anna.zielinska" date=yes numberposts=50 pagination=no]