Wiedza

Lubelski Budżet Obywatelski

Rozpoczęło się głosowanie w ramach tegorocznego, Lubelskiego Budżetu Obywatelskiego. W ciągu kilkunastu najbliższych dni ponownie będziemy decydować o przeznaczeniu sporej kwoty z budżetu naszego miasta. Zachęcamy do oddania głosów na projekty mające na celu poprawę infrastruktury obiektów sportowych Wieniawy i utworzenie dzielnicowego Centrum Rekreacyjno-Sportowego. W poprzednich latach dzięki budżetowi obywatelskiemu Klub pozyskał pieniądze które zapoczątkowały modernizacje stadionu i boisk treningowych Lublinianki. Możemy się przyczynić do kontynuacji dobrej passy i dalszej budowy nowoczesnego obiektu sportowego naszego miasta.

INFORMACJA

Projekt D-13

Projekt M-26

Marek Krukowski

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | historia

Skip to content